Distribúcia náhradných dielov

pre všetky automobily


Spoločnosť TRW sa v priebehu niekoľkých rokov vyvinula do jednej z vedúcich značiek v Nemecku zaoberajúcej sa vývojom a výrobou bezpečnostných pásov, aribagov, riadenia, elektroniky, dynamiky a brzdového systému vozidla.

ABS All Brake Systems b.v. je špecialista na výrobu brzdových systémov vlastnej značky ABS distribuovaných do všetkých európskych krajín.

Svetový výrobca, jeho výroba je úzko spojená s vývojom a výrobou dielov určených výrobcom automobilov všetkých svetových značiek. Značku BOSCH netreba ani predstavovať, poznajú ju ľudia na celom svete. V ponuke firmy nájdeme produkty ako brzdové systémy, svetelná technika, filtre (olejové, vzduchové, palivové,) remene, štartéry a alternátory.

Nemecká obchodná spoločnosť Ferdinand Bilstein GmbH + Co. KG má v ponuke bohatý sortiment auto-dielov do prvovýroby pre Mercedes, BMW, Audi... Dodáva vysokokvalitné náhradné diely ako podvozkové, brzdové diely, čerpadlá, pumpy, časti nápravy, motorové diely, silentbloky, elektrické súčiastky, spojky.

Delphi je americký koncern, ktorý ako popredný výrobca do prvovýby produkuje chladiče, ramená, čapy, tlmiče pérovania, plynové vzpery, oleje a brzdový systém pre automobilové závody na celom svete.

K najväčším predajcom brzdových systémov patrí firma Brembo, ktorá má svoje obchodné zastúpenie v 70-tich krajinách sveta. K renomovaným odberateľom patria Audi, BMW, Ferrari, Honda, Mercedes-Benz a iní.

Talianska značka CIFAM sa stala so svojimi 20 ročnými skúsenosťami synonymom kvality v oblasti výroby brzdovej a spojkovej hydrauliky, brzdových kotúčov, hnacích hriadeľov a homokinetických kĺbov pre automobilový priemysel

Sortiment značky JURID obsahuje diskové a bubnové brzdové obloženia pre osobné aj úžitkové vozidlá, brzové doštičky, čeluste a kotúče a samozrejme zodpovedajúci doplnkový sortiment.

Dodávateľom brzdových systémov je nemecká firma ATE, ktorá pokrýva 95% európskeho trhu. Brzdové doštičky, kotúče, čeľuste a bubny dodáva do prvovýroby viacerým významným automobilkám.

Produkty Optimal zahŕňajú: sady ložísk kolies, brzdové diely, diely riadenia a zavesenia (pre osobné a úžitkové vozidlá), tlmiče, vodné pumpy, napínacie zostavy a iné.

Frenkit je spoločnosť zameraná na výrobu a distribúciu brzdových komponentov a zostáv pre opravu hydraulických bŕzd.

Talianska spoločnosť LPR založená v roku 1952 sa špecializuje na výrobu brzdových doštičiek, kotúčov, brzdových čeľustí, valčekov.

Borg & Beck je lídrom komponentov ako sú spojky, brzdy a riadenia a zavesenie kolies. Prísne testovacie postupy a prísna kontrola materiálu zabezpečí, že spojky sú vždy na najvyššej úrovni.

Táto talianska firma vyrába všetky druhy laniek na autá. Zo sortimentu firmy COFLE sú známe brzdové, spojkové, plynové i tachometrové lanká a nájde sa aj niekoľko typov laniek prednej kapoty. COFLE je okrem veľmi širokého sortimentu známe aj vysokou kvalitou svojich výrobkov

Spoločnosť Zimmermann už viac ako päť desaťročí vyvíja, vyrába a predáva vysokokvalitné komponenty a diely pre automobilový priemysel a odvetvia jemu príbuzné ako aj trhy s náhradnými autodielmi. V súčasnosti obsahuje výrobný program firmy Zimmermann viac ako 1000 rôznych brzdových a motorových kotúčov a typov komponentov.


REGISTRÁCIA
ONLINE KATALÓG
kozmetika pre Vaše auto
AUTOPELA SLOVAKIA spol. s.r.o., Partizánska cesta 97, Banská Bystrica 974 01, Call centrum: +421 (0) 905 200 890