Distribúcia náhradných dielov

pre všetky automobily


Klinové remene značky GATES sú vyrábané zo špičkových, inovatívnych materiálov vďaka čomu sú odolné voči teplotám, oleju aj nárazovému zaťaženiu.

Svetoznáma nemecká značka dodáva časti spojek na takmer všetky druhy osobných automobilov, ktoré v prvovýrobe používajú renomované značky ako AUDI, FORD, OPEL a ďalšie.

Nemecká obchodná spoločnosť Ferdinand Bilstein GmbH + Co. KG má v ponuke bohatý sortiment auto-dielov do prvovýroby pre Mercedes, BMW, Audi... Dodáva vysokokvalitné náhradné diely ako podvozkové, brzdové diely, čerpadlá, pumpy, časti nápravy, motorové diely, silentbloky, elektrické súčiastky, spojky.

NTN-SRN je dodávateľom náhradných dielov pre všetkých hlavných výrobcov automobilov. Široké produktové portfólio ponúka kladky, ložiska, remene, kompletné rozvody a iné.

Svojou precíznosťou si nemecká firma RUVILLE vybudovala vedúce postavenie na trhu v oblasti výroby náhradných dielov pre osobné aj nákladné automobily, pričom základ výroby tvoria diely nápravy, motora, silentbloky, vodné pumpy a napínacie kladky.

Súkromná spoločnosť INA patrí do nadnárodnej skupiny Schaeffler Gruppe spolu so značkami LUK, FAG, ktorej vlastníkom je rodina Schaeffler. Zaoberá sa výrobou valivých a klzných ložísk pre bežné i špeciálne uloženie a dielov pre automobilový priemysel.

Tesnenia Victor REINZ ponúkajú ucelenú radu inovatívnych tesniacich systémov pre benzínové aj dieselové motory - tesnenia pre motory, prevodovky a celého výfukového systému.

Airtex firma bola založená v Španielsku. Zaoberá sa výrobou vodných a palivových čerpadiel. Sortiment má široké pokrytie, predáva sa aj ako alternatíva k pumpám Bosch.Airtex vyvinul unikátne technológie a inovatívne systémy, ktoré zaviedli revolučné štandardy v kvalite výroby a službách zákaníkom.

SKF Group je popredný svetový dodávateľ ložísk, tesnení, mechatroniky, mazacích systémov a služieb, ktoré zahŕňajú technickú podporu, údržbu a spoľahlivosť služby, technické poradenstvo a školenia. Napínacie a vodiace kladky dodáva popredným svetovým výrobcom automobilov.

Elring je celosvetovo najväčším výrobcom metalflexového tesnenia (celokovové, vrstvené), ktoré sú nevyhnutné pre moderné motory vyznačujúce sa jedinečnou charakteristikou: vysoký výkon (najmä pri osobných dieslových motorov s priamym vstrekovaním), zníženie hmotnosti za použitia ľahších materiálov (hliník) a minimalizácia škodlivých látok.Dodáva tesnenia do prvovýroby všetkým hlavným výrobcom osobných aj nákladných automobilov.

Firma SACHS sa už od začiatku svojho vzniku venuje výrobe spojok do všetkých druhov automobilov s hmotnými a dvojhmotnými zotrvačníkmi. Táto spoločnosť sa venuje vývoju, konštrukcii a predaju športových spojok a tlmičov pruženia.

Dayco je uznávaným lídrom v automobilovom priemysle pre originálne zariadenia a popredajné aplikácií. Dayco vyrába a dodáva remene a diely remeňových pohonov nielen pre osobné a úžitkové či nákladné automobily, ale aj pre motocykle, skútre, štvorkolky a snežné skútre.Rozsiahly sortiment zahŕňa ozubené remene a výstroje rozvodového remeňa, napínače, tlmiče a výstroje vodného čerpadla..

BorgWarnej je líder v oblasti riešenia pohodnných jednotiek. Zameriava sa na rozvoj špičkových technológii, ktoré vedú k zníženiu spotreby paliva, emisií a výkonu. Dodávateľ kompletných zapaľovacích systémov, ako sú zapaľovacie cievky,zapaľovacie moduly , kondenzátory, zapaľovacie káble a konektory, rovnako ako zátky senzorových žeraviacich motorov pre použitie dieselových.

Lucas je jedným z najväčších a originálnych názvov vo vývoji a výrobe vysokotlakových systémov motorovej nafty.

Spoločnosť Federal-Mogul Goetz je číslom jeden v automobilovom priemysle, ktorá ponúka kvalitné piestne krúžky pre benzínové a naftové motory, vložky valcov, rovnako ako rad tesnenie Solutions. Goetz piestne krúžky majú vlastnosti anti-vydierania , ktoré podporujú hladký chod motora, zníženie spotreby oleja a dlhú životnosť motora.

ContiTech AG je svetový špecialista na kaučukové a plastové technológie. Vyvíja a vyrába funkčné časti, komponenty a systémy pre automobilový, tlačový, banský a železničný priemysel.

Magneti Marelli SpA je talianska spoločnosť, ktorá sa zaoberá vývojom a výrobou systémov, modulov a high-tech súčiastok pre automobilový priemysel .

VIEROL AG – dodávateľ náhradných dielov pre európske vozidlá. Široká ponuka dielov klim. systémov pokrýva 95% trhu. VEMO - pod touto značkou je dodávaná autoelektrika, autoelektronika, klimatizačná technika ako štartéry, kompresory, spínače, senzory, lambda sondy, alternátory, zapaľovacie sviečky a ďalšie.

Borg & Beck je lídrom komponentov ako sú spojky, brzdy a riadenia a zavesenie kolies. Prísne testovacie postupy a prísna kontrola materiálu zabezpečí, že spojky sú vždy na najvyššej úrovni.

Spoločnosť, ktorá si robí meno ako špecialista na tesnenia. Produkuje tesniace sady (plné, hlava valcov, a špeciálne súpravy), kľukové hriadele a tesnenia, vačkové tesnenie.


REGISTRÁCIA
ONLINE KATALÓG
kozmetika pre Vaše auto
AUTOPELA SLOVAKIA spol. s.r.o., Partizánska cesta 97, Banská Bystrica 974 01, Call centrum: +421 (0) 905 200 890