Distribúcia náhradných dielov

pre všetky automobily


Spoločnosť Bosal je svetový líder vo výrobe výfukov a výfukových systémov, dodáva výfuky ako výrobcom automobilov, tak na trh s náhradnými dielmi. Spoločnosť Bosal je takisto špičkou vo výrobe katalyzátorov.Je jedným z najdôležitejších partnerov automobiliek vo vývoji a dizajne výfukových systémov, jej výskum pomáha v zavádzaní nových technológií umožňuje zlepšenie kvality a vlastností výfukov a ich konštrukcií. Výsledkom činnosti spoločnosti Bosal je napríklad výfukový systém, ktorý je úspornejší a ľahší.

Spoločnosť bola založená v Belgicku v roku 1963. Teraz vyrába najkvalitnejšie výfuky s antikoróznou ochranou a vylepšeným tlmiacim vláknom zamedzujúcim vylétávání von z výfukových tlmičov. Walker spadá pod belgickú nadnárodnú značku Tenneco Automotive ktorá je popredným svetovým výrobcom a predajcom katalyzátorov, výfukových systémov a tlmičov. Walker sa radí na prvé pozície v kvalite výfukových systémov. Walker dodáva celý program výfukového systému: katalyzátory, výfuky, rezonátory, tlmiče, trubky výfuku a samozrejme spony a závesy. Nové výfukové systémy Walker sú vyrábané v súlade s prísnymi normami pre dodržovanie kvality.

MTS spoločnosť sa nachádza v severovýchodnej provincii Talianska - Treviso a zaoberá sa výrobou výfukou, montážneho materiálu, katalyzátorov a filtrov pevných častíc.

Taliansky výrobca výfukových systémov pôsobiaci na trhu od roku 1963. Výrobky spoločnosti zaručujú nízky stupeň hluku a sú vysoko odolné proti termickým i mechanickým vplyvom.

Popredný výrobca termostatov, ventilov a klapiek, ktoré sú súčasťou výfukového systému a Wahler rúrky a hadice.


REGISTRÁCIA
ONLINE KATALÓG
kozmetika pre Vaše auto
AUTOPELA SLOVAKIA spol. s.r.o., Partizánska cesta 97, Banská Bystrica 974 01, Call centrum: +421 (0) 905 200 890