Distribúcia náhradných dielov

pre všetky automobily


Nemecká obchodná spoločnosť Ferdinand Bilstein GmbH + Co. KG má v ponuke bohatý sortiment auto-dielov do prvovýroby pre Mercedes, BMW, Audi... Dodáva vysokokvalitné náhradné diely ako podvozkové, brzdové diely, čerpadlá, pumpy, časti nápravy, motorové diely, silentbloky, elektrické súčiastky, spojky.

Delphi je americký koncern, ktorý ako popredný výrobca do prvovýby produkuje chladiče, ramená, čapy, tlmiče pérovania, plynové vzpery, oleje a brzdový systém pre automobilové závody na celom svete.

Spoločnosť FAG má jedno z najširších produktových portfólii valivých ložísk do výrobných zariadení, železničnej techniky, ťažkého priemyslu aj spotrebnej elektroniky.

Popredný výrobca tlmičov, pružín a výfukov pre osobné automobily s obchodným zastúpením po celom svete.

TRW Automotive patrí medzi špičkových výrobcov bezpečnostných systémov a autopríslušenstva. Má vedúce postavenie na európskom trhu v oblasti výroby sytémov bŕzd, riadenia a podvozkov, pričom jednotlivé komponenty integruje do kompletnéhé podvozkového systému.

Talianska značka CIFAM sa stala so svojimi 20 ročnými skúsenosťami synonymom kvality v oblasti výroby brzdovej a spojkovej hydrauliky, brzdových kotúčov, hnacích hriadeľov a homokinetických kĺbov pre automobilový priemysel

GKN predáva automobilové náhradné diely pod značkou LOBRO. Lobro hnacie hriadele sú veľmi kvalitné a používajú sa vo vozidlách po celom svete.

Poloosy Spidan sú súčasťou celosvetového koncernu GKN, ktorý vznikol v roku 1902 ako Guest, Keen & Nettlefolds. Je to strojársky koncern pôsobiaci na celom svete v oblasti automobilového priemyslu, letectve. Sortiment obsahuje klouby, poloosy, manžety, servo řízení, pružiny, kardanové kříže, uložení kardanu a další příslušenství pro pohon kol.

Produkty Optimal zahŕňajú: sady ložísk kolies, brzdové diely, diely riadenia a zavesenia (pre osobné a úžitkové vozidlá), tlmiče, vodné pumpy, napínacie zostavy a iné.

Výrobca náhradných dielov pre osobné automobily a úžitkové vozidlá od roku 1927 ponúka kvalitné výrobky - gumovo-kovové časti, predné a zadné nápravy, spojky, vodné hadice, vodné čerpadlá, brzdové kotúče, brzdové hadice a termostaty.

Talianska firma založená v roku 1976, ktorá sa koncentrovala distribúciu náhradných dielov do automobilovako sú manžety, silenbloky motorov a náprav, papierové a palivové hadice, dorazy opravné sady prevodovky a náprav, objímky, závesy výfukov.


REGISTRÁCIA
ONLINE KATALÓG
kozmetika pre Vaše auto
AUTOPELA SLOVAKIA spol. s.r.o., Partizánska cesta 97, Banská Bystrica 974 01, Call centrum: +421 (0) 905 200 890