Distribúcia náhradných dielov

pre všetky automobily


Autokozmetika MA-FRA od talianskeho výrobcu má vo svojej ponuke špičkovú kozmetiku pre bežných užívateľov ako aj pre profesionálov. Rada Profi ponúka všetstranné výrobky pre starostlivosť o interiér aj exteriér, sezónne aj leštiace prípravky na karosériu vyrobené pokrokovou technológiou.

Počas svojej dlhodobej histórie, ktorá sa začala písať v roku 1899, sa stal CASTROL svetovým lídrom vo výrobe motorových a prevodových olejov pre osobné, nákladné vozidlá aj motocykle. Vlastné vývojové pracovisko zabezpečuje vynikajúci výkon a neustály technologický pokrok olejov.

Najväčší svetový výrobca čistiacich zariadení vyrába samoobslužné prístroje, portálové linky a zariadenia na umývanie úžitkových áut stanovuje štandardy v internom využívaní vo firmách ako aj v komerčnej oblasti. KARCHER nezabúda ani na šetrenie vody a životného prostredia a pomocou recyklačných zariadení čistí odpadovú vodu.

Viac ako 40 rokov Valvoline pomáha majiteľom automobilov sosiahnuť maximálny výkon a životnosť ich motorov. Minerálne, syntetické aj polosyntetické oleje vo výbornom pomere ceny a kvality sú špeciálne navrhnuté pre rôzne jazdné podmienky a typy motorov.

NIPPARTS sa od svojho vzniku v roku 1981 špecializuje na predaj náhradných dielov pre japonské a kórejské automobily a dnes môže ponúknuť najširší sortiment vysokokvalitných náhradných dielov. NIPPARTS sa v roku 2002 stala členom Kroymans Corporation, ktorá je jednou z najsilnejších automobilových korporácii v Európe.

Renomovaný výrobca mazív pre bežných užívateľov, výrobcov áut aj pretekárskych tímov v skvelom pomere kvality a ceny. Do bohatého sortimentu patria syntetické, polosyntetické a minerálne motorové oleje, prevodové oleje pre automobily aj motocykle, tlmičové oleje a prevádzkové kvapaliny.

PKN Orlen je poľská spoločnosť a jedna z najväčších rafinérii v strednej Európe. Špecializuje sa na spracovanie ropy na bezolovnatý benzín, naftu, vykurovací olej a letecké pohonné hmoty, ako aj plastov a iných ropných produktov.

Spoločnosť NARVA Lichtguelle GmbH je jedným z najväčších významných európskych výrobcov svetelných zdrojov. Hlavnými produktmi sú žiarivky, kompaktné žiarivky, výbojky, autožiarovky a špeciálne svetelné zdroje pre zdravotnícku techniku alebo vedecké prístroje.

Spoločnosť Royal Dutch Shell plc bola založená v roku 1907 a dnes je jednou z najväčších olejárskych, plynárenských a petrochemických spoločností na svete.Dodáva kompletný sortiment olejov a mazív pre všetky sektory použitia.

Firma Vikan ponúka široký sortiment výrobkov určených na ručné umývanie čistenie osobných áut, dodávok, autobusov a kamiónov vrátane plachiet a pre servis a dielňu. .Všechny výrobky Vikan Transport System sú vyrobené tak, aby čo najlepšie zodpovedali potrebám svojich užívateľov. Zmena a zlepšovanie výrobkov je založená na troch základných princípoch: 1) ochrane laku pred zničením a poškriabaním 2) ergonómiu, 3) všestrannosti použitia s optimálnym výsledkom umývania.Poskytuje komplenú súpravu náradia: kefy, stierky atď.

Cez sto rokov už značka OSRAM predstavuje vynikajúce svetlo pre ľudí z celého sveta. Dnes je s viac ako 5000 druhmi produktov jedným z dvoch najväčších výrobcov osvetlenia na svete. Svetelné zdroje OSRAM sa používajú nielen vo vozidlách a domácnostiach, ale aj na pristávacích plochách letísk, v lekárskych zariadeniach či špičkových výskumných laboratóriách. OSRAM je nielen dodávateľom automobiliek, ale aj ich partnerom v mnohých oblastiach vývoja.

VARTA je časť exkluzívneho značkového portfólia Johnson Controls. VARTA znamená najvyššiu kvalitu, inovačnú technológiu a dlhodobé technické skúsenosti. Vďaka širokému sortimentu produktov ponúka VARTA pre každé vozidlo ten správnu batériu. Okrem toho je VARTA jednou z celosvetových vedúcich značiek batérii, obzvlášť čo sa týka kvality, používania perspektívnych technológii alebo svedomitého a efektívneho zaobchádzania zo zdrojmi.

WUNDER-BAUM dominuje na trhu automobilových osviežovačov cez 50 rokov.V priebehu nasledujúcich 50 rokov, WUNDER-BAUM sa stal najpredávanejším osviežovačom na svete, s rozsahom cez 40 vôní a distribúciou na 5 kontinentov.

Thule je špičková značka používaná pre širokú radu produktov zameraných pre riešenie prepravy vybavenia pri jazde vozidlom. Ponúka široký sortiment strešných boxov, nosičov lyží, snowboardov, bicyklov a veľa ďalšieho príslušenstva (záhradky, popruhy, siete, nosiče rebríkov atď.)

Spoločnosť Hella už viac ako 100 rokov stojí na čele pokrokových riešení v oblasti automobilového príslušenstva.Jej hlavnou činnosťou je výroba a vývoj svetelnej techniky( viacfunkčné svietidlá - zadné reflektory osobných vozidiel a jednofunkčné svietidlá – prídavné brzdové svetlá, osvetlenia ŠPZ, hmlovky, bočné smerovky na osobné a úžitkové vozidl). a elektronických výrobkov , náhradných dielov a príslušenstva pre automobilový priemysel

Lucas je prémiová značka v automobilovom priemysle už veľa rokov a ponúka širokú škálu produktov a služieb pre výrobcov, veľkoobchodníkov a reťazce po celom svete. Ponúka širokú škálu štartérov, alternátorov a kompresorov.

BP je jedným z najväčších ropných a petrochemických koncernov na svete. V súčasnosti je taktiež najdynamickejšie sa rozvíjajúcou petrolejárskou spoločnosťou. Ponúka motorové, prevodové, hydraulické, kompresorové oleje, plastické mazivá, oleje a kvapaliny pre obehové a výrobné systémy.

Spoločnosť Royal Philips Electronics z Holandska je diverzifikovaná na zdravie a blahobyt spoločnosti, zameraná na zlepšenie života ľudí prostredníctvom včasných inovácií.Philips Automotive Lighting, obchodná skupina Royal Philips Electronics, je jedným z najväčších svetových dodávateľov žiaroviek pre automobilový priemysel a aftermarket.

VIEROL AG – dodávateľ náhradných dielov pre európske vozidlá. Široká ponuka dielov klim. systémov pokrýva 95% trhu. VEMO - pod touto značkou je dodávaná autoelektrika, autoelektronika, klimatizačná technika ako štartéry, kompresory, spínače, senzory, lambda sondy, alternátory, zapaľovacie sviečky a ďalšie.

Federal-Mogul Corporation je svetovým dodávateľom kvalitných produktov, dôveryhodných značiek a kreatívnych riešení pre výrobcov automobilov, ľahkých úžitkových, ťažkých a mimo cestných vozidiel, rovnako pri výrobe energie, letectve, námorníctve, železničnej doprave a priemyselné. AE vyvinula najširší sortiment dielov motora.

Výrobky LIQUI MOLY dováža pre Slovenskú republiku spoločnosť LQM Slovakia, s.r.o . Ponúka množstvo osvedčených produktov potrebných k čisteniu, mazaniu, ochrane proti hrdzi, povoleniu zhrdzavených spojov, bežnej údržbe, lepeniu a tesneniu, konzervácii a oprave výfuku, doplňuje ponuka produktov určených pre ošetrenie a starostlivosť o ruky.

V Európe je Exide jedným z najväčších výrobcov akumulátorov. Vo svojom portfóliu má slávne značky – EXIDE, Deta, Tudor, Fulmen, Centra, Champion, Hagen, Sonnak a iné. Tie poskytujú výrobcom vozidiel, distribútorom, servisom a motoristom istotu spoľahlivosti a kvality produktu, pre ktorý sa rozhodli.


REGISTRÁCIA
ONLINE KATALÓG
kozmetika pre Vaše auto
AUTOPELA SLOVAKIA spol. s.r.o., Partizánska cesta 97, Banská Bystrica 974 01, Call centrum: +421 (0) 905 200 890