Distribúcia náhradných dielov

pre všetky automobilyMonroe a Autopela, 20 rokov spolupráce

Vo svete automobilizmu je málo značiek s takým menom, ako je práve Monroe. Založená v roku 1916, ponúka táto značka už takmer 100 rokov tie najšpičkovejšie riešenia v oblasti autodielov. A je to už 20 rokov, čo sa Autopela môže chváliť tým, že je výhradným slovenským importérom tejto kvalitnej značky. Preto si dovoľujeme predstaviť jej produkty z našej ponuky Vám, ktorí o nich chcete vedieť viac.

Tlmiče značky Monroe, ktoré ponúkame, patria k jej najväčším pýcham. Už takmer 100 rokov poskytujú šoférom bezpečnú a pohodlnú jazdu. Za túto dobu prešli tieto tlmiče mnohými inováciami, ktoré potom určovali trendy v automobilizme. V roku 1999 boli predstavené tlmiče Monroe® Reflex s jedinečným ventilovým systémom.

V roku 2005 boli predvedené elektronické tlmiče Monroe® s poloaktívnym systémom súvisle kontrolovaného elektronického zavesenia (Continuously Controlled Electronic Suspension), ktorý upravuje úroveň tlmenia podľa stavu vozovky, dynamiky vozidla (vrátane rýchlosti a manévroch pri šoférovaní) a vstupov vodiča.

Okrem týchto tlmičov dnes nájdete v našej ponuke takisto tlmiče Monroe® Adventure (určené pre vozidlá 4x4), Monroe® Van-Magnum (pre dodávky do 3 ton), ďalej tlmiče náprav pre nákladné automobily, autobusy a autokary, rovnako ako tlmiče kabíny a tlmiče sedadiel.

V našej ponuke takisto nájdete diely riadenia a uloženia od značky Monroe. Každý tento diel riadenia a uloženia je navrhnutý, vyrobený a testovaný tak, aby splňoval jedinečné požiadavky vozidla a jeho šoféra. Na diely riadenia a uloženia Monroe sa spoliehajú všetky úspešné autoservisy a predajne s náhradnými dielmi a je to práve Autopela, ktorá je výhradným dovozcom aj týchto kvalitných autodielov na Slovensko.

Sme radi, že Vám môžeme takisto ponúknuť aj prvotriedne pružiny značky Monroe, ktorými je v súčasnosti vybavená väčšina vozidiel na európskych cestách. Pružiny Monroe® s kompenzáciou bočnej záťaže vďaka špeciálnemu tvaru prenášajú radiálnu silu a zaisťujú optimálnu kontrolu vozidla pri každej rýchlosti. Pružiny Monroe® typu mini-blok sú pokračovaním v dlhodobom vývoji zúženého typu pružín. Tieto pružiny sa výborne stláčajú bez toho, aby sa závity dotýkali jeden druhého, vďaka čomu sú takmer nehlučné. Tieto pružiny sú montované iba na zadné nápravy a sú montované ako pôvodné vybavenie do áut ako Audi A3 a A6, BMW 3, Opel/Vauxhall Zafira, VW Golf a Passat.

Všetky tieto a ďalšie autodiely značky Monroe nájdete na našich stránkach. Veríme, že sa takto pripojíte k tým zákazníkom, ktorí u nás hľadajú tie najlepšie a najdostupnejšie riešenia pre svoje automobily.


REGISTRÁCIA
ONLINE KATALÓG
kozmetika pre Vaše auto
AUTOPELA SLOVAKIA spol. s.r.o., Partizánska cesta 97, Banská Bystrica 974 01, Call centrum: +421 (0) 905 200 890