Distribúcia náhradných dielov

pre všetky automobily


Autokozmetika MA-FRA od talianskeho výrobcu má vo svojej ponuke špičkovú kozmetiku pre bežných užívateľov ako aj pre profesionálov. Rada Profi ponúka všetstranné výrobky pre starostlivosť o interiér aj exteriér, sezónne aj leštiace prípravky na karosériu vyrobené pokrokovou technológiou.

Nemecký výrobca Mann Hummel ponúka široký sortiment kvalitných vzduchových, olejových, palivových a palubových filtrov pre všetky typy motorov a strojov vrátane bohatého servisného programu.

Počas svojej dlhodobej histórie, ktorá sa začala písať v roku 1899, sa stal CASTROL svetovým lídrom vo výrobe motorových a prevodových olejov pre osobné, nákladné vozidlá aj motocykle. Vlastné vývojové pracovisko zabezpečuje vynikajúci výkon a neustály technologický pokrok olejov.

Spoločnosť TRW sa v priebehu niekoľkých rokov vyvinula do jednej z vedúcich značiek v Nemecku zaoberajúcej sa vývojom a výrobou bezpečnostných pásov, aribagov, riadenia, elektroniky, dynamiky a brzdového systému vozidla.

Klinové remene značky GATES sú vyrábané zo špičkových, inovatívnych materiálov vďaka čomu sú odolné voči teplotám, oleju aj nárazovému zaťaženiu.

ABS All Brake Systems b.v. je špecialista na výrobu brzdových systémov vlastnej značky ABS distribuovaných do všetkých európskych krajín.

Svetoznáma nemecká značka dodáva časti spojek na takmer všetky druhy osobných automobilov, ktoré v prvovýrobe používajú renomované značky ako AUDI, FORD, OPEL a ďalšie.

Svetový výrobca, jeho výroba je úzko spojená s vývojom a výrobou dielov určených výrobcom automobilov všetkých svetových značiek. Značku BOSCH netreba ani predstavovať, poznajú ju ľudia na celom svete. V ponuke firmy nájdeme produkty ako brzdové systémy, svetelná technika, filtre (olejové, vzduchové, palivové,) remene, štartéry a alternátory.

Nemecká obchodná spoločnosť Ferdinand Bilstein GmbH + Co. KG má v ponuke bohatý sortiment auto-dielov do prvovýroby pre Mercedes, BMW, Audi... Dodáva vysokokvalitné náhradné diely ako podvozkové, brzdové diely, čerpadlá, pumpy, časti nápravy, motorové diely, silentbloky, elektrické súčiastky, spojky.

NTN-SRN je dodávateľom náhradných dielov pre všetkých hlavných výrobcov automobilov. Široké produktové portfólio ponúka kladky, ložiska, remene, kompletné rozvody a iné.

Delphi je americký koncern, ktorý ako popredný výrobca do prvovýby produkuje chladiče, ramená, čapy, tlmiče pérovania, plynové vzpery, oleje a brzdový systém pre automobilové závody na celom svete.

VALEO je francúzsky automobilový koncern, Hlavnou náplňou činnosti je výroba automobilových komponentov a súčiastok, hlavne bezpečnostných systémov. Dodávajú automobilkám BMW, Volkswagen, Audi, Škoda.

K najväčším predajcom brzdových systémov patrí firma Brembo, ktorá má svoje obchodné zastúpenie v 70-tich krajinách sveta. K renomovaným odberateľom patria Audi, BMW, Ferrari, Honda, Mercedes-Benz a iní.

Najväčší svetový výrobca čistiacich zariadení vyrába samoobslužné prístroje, portálové linky a zariadenia na umývanie úžitkových áut stanovuje štandardy v internom využívaní vo firmách ako aj v komerčnej oblasti. KARCHER nezabúda ani na šetrenie vody a životného prostredia a pomocou recyklačných zariadení čistí odpadovú vodu.

Svojou precíznosťou si nemecká firma RUVILLE vybudovala vedúce postavenie na trhu v oblasti výroby náhradných dielov pre osobné aj nákladné automobily, pričom základ výroby tvoria diely nápravy, motora, silentbloky, vodné pumpy a napínacie kladky.

Spoločnosť FAG má jedno z najširších produktových portfólii valivých ložísk do výrobných zariadení, železničnej techniky, ťažkého priemyslu aj spotrebnej elektroniky.

Viac ako 40 rokov Valvoline pomáha majiteľom automobilov sosiahnuť maximálny výkon a životnosť ich motorov. Minerálne, syntetické aj polosyntetické oleje vo výbornom pomere ceny a kvality sú špeciálne navrhnuté pre rôzne jazdné podmienky a typy motorov.

Popredný výrobca tlmičov, pružín a výfukov pre osobné automobily s obchodným zastúpením po celom svete.

TRW Automotive patrí medzi špičkových výrobcov bezpečnostných systémov a autopríslušenstva. Má vedúce postavenie na európskom trhu v oblasti výroby sytémov bŕzd, riadenia a podvozkov, pričom jednotlivé komponenty integruje do kompletnéhé podvozkového systému.

ACI Auto Components International, s.r.o. je zastúpením belgickej spoločnosti Van Wezel, ktorá zabezpečuje distribúciu kompletného sortimentu karosárskych dielov na území SR a ČR.

Talianska značka CIFAM sa stala so svojimi 20 ročnými skúsenosťami synonymom kvality v oblasti výroby brzdovej a spojkovej hydrauliky, brzdových kotúčov, hnacích hriadeľov a homokinetických kĺbov pre automobilový priemysel

Sortiment značky JURID obsahuje diskové a bubnové brzdové obloženia pre osobné aj úžitkové vozidlá, brzové doštičky, čeluste a kotúče a samozrejme zodpovedajúci doplnkový sortiment.

Dodávateľom brzdových systémov je nemecká firma ATE, ktorá pokrýva 95% európskeho trhu. Brzdové doštičky, kotúče, čeľuste a bubny dodáva do prvovýroby viacerým významným automobilkám.

Už viac ako 100 rokov je CHAMPION jednou zo svetovo najuznávanejších značiek, ktoré poskytujú širokú škálu náhradných dielov zahŕňajúce zapaľovacie sviečky, stierače a filtre. Je popredným dodávateľom nielen pre aftermarket, alej aj do prvovýchoby pre VW GROUP, Peugeot, Citroen, Renault, Ford a iné.

Špecializuje sa na výrobu vysoko kvalitných filtrov pre automobilový priemysel, stroje a ťažké zariadenia. V ponuke je viac ko 2300 druhov filtrov v kvalite OEM, ktoré dodávajú spoločnostiam ako Volkswagen, Land Rover, Mercedes-Benz, Suzuki a ďalším.

Súkromná spoločnosť INA patrí do nadnárodnej skupiny Schaeffler Gruppe spolu so značkami LUK, FAG, ktorej vlastníkom je rodina Schaeffler. Zaoberá sa výrobou valivých a klzných ložísk pre bežné i špeciálne uloženie a dielov pre automobilový priemysel.

Značka INA má svoj pôvod v Japonsku, neskôr svoje pôsobenie rozšírila na európsky aj americký trh. Spoločnosť je lídrom vo výrobe zapaľovacích sviečok, ktoré vďaka vývoju prispievajú tiež k zníženiu emisií výfukových plynov. Okrem zapaľovacích sviečok vyrába aj žhavice a lambdasondy, ktorými zásobuje automobilky ako Honda, VW, Mercedes, BMW...

Tesnenia Victor REINZ ponúkajú ucelenú radu inovatívnych tesniacich systémov pre benzínové aj dieselové motory - tesnenia pre motory, prevodovky a celého výfukového systému.

NIPPARTS sa od svojho vzniku v roku 1981 špecializuje na predaj náhradných dielov pre japonské a kórejské automobily a dnes môže ponúknuť najširší sortiment vysokokvalitných náhradných dielov. NIPPARTS sa v roku 2002 stala členom Kroymans Corporation, ktorá je jednou z najsilnejších automobilových korporácii v Európe.

Renomovaný výrobca mazív pre bežných užívateľov, výrobcov áut aj pretekárskych tímov v skvelom pomere kvality a ceny. Do bohatého sortimentu patria syntetické, polosyntetické a minerálne motorové oleje, prevodové oleje pre automobily aj motocykle, tlmičové oleje a prevádzkové kvapaliny.

PKN Orlen je poľská spoločnosť a jedna z najväčších rafinérii v strednej Európe. Špecializuje sa na spracovanie ropy na bezolovnatý benzín, naftu, vykurovací olej a letecké pohonné hmoty, ako aj plastov a iných ropných produktov.

GKN predáva automobilové náhradné diely pod značkou LOBRO. Lobro hnacie hriadele sú veľmi kvalitné a používajú sa vo vozidlách po celom svete.

Poloosy Spidan sú súčasťou celosvetového koncernu GKN, ktorý vznikol v roku 1902 ako Guest, Keen & Nettlefolds. Je to strojársky koncern pôsobiaci na celom svete v oblasti automobilového priemyslu, letectve. Sortiment obsahuje klouby, poloosy, manžety, servo řízení, pružiny, kardanové kříže, uložení kardanu a další příslušenství pro pohon kol.

Spoločnosť NARVA Lichtguelle GmbH je jedným z najväčších významných európskych výrobcov svetelných zdrojov. Hlavnými produktmi sú žiarivky, kompaktné žiarivky, výbojky, autožiarovky a špeciálne svetelné zdroje pre zdravotnícku techniku alebo vedecké prístroje.

Spoločnosť Royal Dutch Shell plc bola založená v roku 1907 a dnes je jednou z najväčších olejárskych, plynárenských a petrochemických spoločností na svete.Dodáva kompletný sortiment olejov a mazív pre všetky sektory použitia.

Spoločnosť Bosal je svetový líder vo výrobe výfukov a výfukových systémov, dodáva výfuky ako výrobcom automobilov, tak na trh s náhradnými dielmi. Spoločnosť Bosal je takisto špičkou vo výrobe katalyzátorov.Je jedným z najdôležitejších partnerov automobiliek vo vývoji a dizajne výfukových systémov, jej výskum pomáha v zavádzaní nových technológií umožňuje zlepšenie kvality a vlastností výfukov a ich konštrukcií. Výsledkom činnosti spoločnosti Bosal je napríklad výfukový systém, ktorý je úspornejší a ľahší.

Produkty Optimal zahŕňajú: sady ložísk kolies, brzdové diely, diely riadenia a zavesenia (pre osobné a úžitkové vozidlá), tlmiče, vodné pumpy, napínacie zostavy a iné.

Firma Vikan ponúka široký sortiment výrobkov určených na ručné umývanie čistenie osobných áut, dodávok, autobusov a kamiónov vrátane plachiet a pre servis a dielňu. .Všechny výrobky Vikan Transport System sú vyrobené tak, aby čo najlepšie zodpovedali potrebám svojich užívateľov. Zmena a zlepšovanie výrobkov je založená na troch základných princípoch: 1) ochrane laku pred zničením a poškriabaním 2) ergonómiu, 3) všestrannosti použitia s optimálnym výsledkom umývania.Poskytuje komplenú súpravu náradia: kefy, stierky atď.

Cez sto rokov už značka OSRAM predstavuje vynikajúce svetlo pre ľudí z celého sveta. Dnes je s viac ako 5000 druhmi produktov jedným z dvoch najväčších výrobcov osvetlenia na svete. Svetelné zdroje OSRAM sa používajú nielen vo vozidlách a domácnostiach, ale aj na pristávacích plochách letísk, v lekárskych zariadeniach či špičkových výskumných laboratóriách. OSRAM je nielen dodávateľom automobiliek, ale aj ich partnerom v mnohých oblastiach vývoja.

Airtex firma bola založená v Španielsku. Zaoberá sa výrobou vodných a palivových čerpadiel. Sortiment má široké pokrytie, predáva sa aj ako alternatíva k pumpám Bosch.Airtex vyvinul unikátne technológie a inovatívne systémy, ktoré zaviedli revolučné štandardy v kvalite výroby a službách zákaníkom.

VARTA je časť exkluzívneho značkového portfólia Johnson Controls. VARTA znamená najvyššiu kvalitu, inovačnú technológiu a dlhodobé technické skúsenosti. Vďaka širokému sortimentu produktov ponúka VARTA pre každé vozidlo ten správnu batériu. Okrem toho je VARTA jednou z celosvetových vedúcich značiek batérii, obzvlášť čo sa týka kvality, používania perspektívnych technológii alebo svedomitého a efektívneho zaobchádzania zo zdrojmi.

Taliansky výrobca, ktorý sa špecializuje na výrobu náhradných dielov v oblasti tesenení a tlmenia vibrácií. Ponúka kvalitné produkty, akými sú guferá, remenice, gumové časti, opravné sady do riadení a servo čerpadiel, kabínové filtre.

WUNDER-BAUM dominuje na trhu automobilových osviežovačov cez 50 rokov.V priebehu nasledujúcich 50 rokov, WUNDER-BAUM sa stal najpredávanejším osviežovačom na svete, s rozsahom cez 40 vôní a distribúciou na 5 kontinentov.

Thule je špičková značka používaná pre širokú radu produktov zameraných pre riešenie prepravy vybavenia pri jazde vozidlom. Ponúka široký sortiment strešných boxov, nosičov lyží, snowboardov, bicyklov a veľa ďalšieho príslušenstva (záhradky, popruhy, siete, nosiče rebríkov atď.)

SKF Group je popredný svetový dodávateľ ložísk, tesnení, mechatroniky, mazacích systémov a služieb, ktoré zahŕňajú technickú podporu, údržbu a spoľahlivosť služby, technické poradenstvo a školenia. Napínacie a vodiace kladky dodáva popredným svetovým výrobcom automobilov.

Elring je celosvetovo najväčším výrobcom metalflexového tesnenia (celokovové, vrstvené), ktoré sú nevyhnutné pre moderné motory vyznačujúce sa jedinečnou charakteristikou: vysoký výkon (najmä pri osobných dieslových motorov s priamym vstrekovaním), zníženie hmotnosti za použitia ľahších materiálov (hliník) a minimalizácia škodlivých látok.Dodáva tesnenia do prvovýroby všetkým hlavným výrobcom osobných aj nákladných automobilov.

Firma SACHS sa už od začiatku svojho vzniku venuje výrobe spojok do všetkých druhov automobilov s hmotnými a dvojhmotnými zotrvačníkmi. Táto spoločnosť sa venuje vývoju, konštrukcii a predaju športových spojok a tlmičov pruženia.

Dayco je uznávaným lídrom v automobilovom priemysle pre originálne zariadenia a popredajné aplikácií. Dayco vyrába a dodáva remene a diely remeňových pohonov nielen pre osobné a úžitkové či nákladné automobily, ale aj pre motocykle, skútre, štvorkolky a snežné skútre.Rozsiahly sortiment zahŕňa ozubené remene a výstroje rozvodového remeňa, napínače, tlmiče a výstroje vodného čerpadla..

BorgWarnej je líder v oblasti riešenia pohodnných jednotiek. Zameriava sa na rozvoj špičkových technológii, ktoré vedú k zníženiu spotreby paliva, emisií a výkonu. Dodávateľ kompletných zapaľovacích systémov, ako sú zapaľovacie cievky,zapaľovacie moduly , kondenzátory, zapaľovacie káble a konektory, rovnako ako zátky senzorových žeraviacich motorov pre použitie dieselových.

Spoločnosť bola založená v Belgicku v roku 1963. Teraz vyrába najkvalitnejšie výfuky s antikoróznou ochranou a vylepšeným tlmiacim vláknom zamedzujúcim vylétávání von z výfukových tlmičov. Walker spadá pod belgickú nadnárodnú značku Tenneco Automotive ktorá je popredným svetovým výrobcom a predajcom katalyzátorov, výfukových systémov a tlmičov. Walker sa radí na prvé pozície v kvalite výfukových systémov. Walker dodáva celý program výfukového systému: katalyzátory, výfuky, rezonátory, tlmiče, trubky výfuku a samozrejme spony a závesy. Nové výfukové systémy Walker sú vyrábané v súlade s prísnymi normami pre dodržovanie kvality.

Lucas je jedným z najväčších a originálnych názvov vo vývoji a výrobe vysokotlakových systémov motorovej nafty.

Výrobca náhradných dielov pre osobné automobily a úžitkové vozidlá od roku 1927 ponúka kvalitné výrobky - gumovo-kovové časti, predné a zadné nápravy, spojky, vodné hadice, vodné čerpadlá, brzdové kotúče, brzdové hadice a termostaty.

Frenkit je spoločnosť zameraná na výrobu a distribúciu brzdových komponentov a zostáv pre opravu hydraulických bŕzd.

Obchodná značka UFI – Universal Filter International – je svetovo známa kvalitou produktov, inováciami technických riešení a vysokou profesionalitou svojich konštruktérov.V súčasnosti ide výrobnú skupinu s rozmanitými aktivitami na piatich kontintoch - od výroby filtrov pre prvovýrobu, výrobu originálnych dielov, až po filtre pre veľkoobchod.Produkty, ktoré ponúkajú sú:olejové, kabínové, palivové a vzduchové filtre.

Spoločnosť Hella už viac ako 100 rokov stojí na čele pokrokových riešení v oblasti automobilového príslušenstva.Jej hlavnou činnosťou je výroba a vývoj svetelnej techniky( viacfunkčné svietidlá - zadné reflektory osobných vozidiel a jednofunkčné svietidlá – prídavné brzdové svetlá, osvetlenia ŠPZ, hmlovky, bočné smerovky na osobné a úžitkové vozidl). a elektronických výrobkov , náhradných dielov a príslušenstva pre automobilový priemysel

Lucas je prémiová značka v automobilovom priemysle už veľa rokov a ponúka širokú škálu produktov a služieb pre výrobcov, veľkoobchodníkov a reťazce po celom svete. Ponúka širokú škálu štartérov, alternátorov a kompresorov.

FIAAM je členom skupiny Sogefi Filtration S.p.a., ktorá vlastní aj značky Fram, Purflux a Tecnocar. Firma je svetovým lídrom v dizajne a výrobe filtrov motora, FIAAM vyrába olejové, palivové, vzduchové a kabínové (peľové) filtre pre osobné, nákladné a úžitkové vozidlá

Filtre pre automobilový priemysel sa v tejto firme prvýkrát začali vyrábať v roku 1952. Clean Filters vďaka svojej päťdesiatročnej tradícií patrí k najstarším v Taliansku v odbore filtračnej techniky. Samozrejmosťou je široký sortiment filtrov (vzduchové, olejové, palivové a kabínové ) a veľmi priaznivé ceny.

BP je jedným z najväčších ropných a petrochemických koncernov na svete. V súčasnosti je taktiež najdynamickejšie sa rozvíjajúcou petrolejárskou spoločnosťou. Ponúka motorové, prevodové, hydraulické, kompresorové oleje, plastické mazivá, oleje a kvapaliny pre obehové a výrobné systémy.

Spoločnosť Federal-Mogul Goetz je číslom jeden v automobilovom priemysle, ktorá ponúka kvalitné piestne krúžky pre benzínové a naftové motory, vložky valcov, rovnako ako rad tesnenie Solutions. Goetz piestne krúžky majú vlastnosti anti-vydierania , ktoré podporujú hladký chod motora, zníženie spotreby oleja a dlhú životnosť motora.

ContiTech AG je svetový špecialista na kaučukové a plastové technológie. Vyvíja a vyrába funkčné časti, komponenty a systémy pre automobilový, tlačový, banský a železničný priemysel.

Magneti Marelli SpA je talianska spoločnosť, ktorá sa zaoberá vývojom a výrobou systémov, modulov a high-tech súčiastok pre automobilový priemysel .

FRAM je jeden z najstarších výrobcov filtrov založený v roku 1934. Dnes je súčasťou talianskeho koncernu Sogefi filtration Group. So svojou viac než 70 ročnou praxou je výrobcom uznávaným na celom svete a získal si i určitý rešpekt medzi konkurenciou.Predáva vzduchové, olejové, palivové a kabínové filtre, nemrznúce zmesy.

Talianska firma založená v roku 1976, ktorá sa koncentrovala distribúciu náhradných dielov do automobilovako sú manžety, silenbloky motorov a náprav, papierové a palivové hadice, dorazy opravné sady prevodovky a náprav, objímky, závesy výfukov.

Spoločnosť Muller Filter má 30 ročné skúsenosti v oblasti vývoja OE filtrov, umiestňuje sa ako Európsky nezávislý kľúčový dodávateľ, ponúkajúci sortiment originálnej kvality so stále sa rozširujúcou ponukou produktov olejových, palivových a vzduchových filtrov

Spoločnosť Royal Philips Electronics z Holandska je diverzifikovaná na zdravie a blahobyt spoločnosti, zameraná na zlepšenie života ľudí prostredníctvom včasných inovácií.Philips Automotive Lighting, obchodná skupina Royal Philips Electronics, je jedným z najväčších svetových dodávateľov žiaroviek pre automobilový priemysel a aftermarket.

VIEROL AG – dodávateľ náhradných dielov pre európske vozidlá. Široká ponuka dielov klim. systémov pokrýva 95% trhu. VEMO - pod touto značkou je dodávaná autoelektrika, autoelektronika, klimatizačná technika ako štartéry, kompresory, spínače, senzory, lambda sondy, alternátory, zapaľovacie sviečky a ďalšie.

Talianska spoločnosť LPR založená v roku 1952 sa špecializuje na výrobu brzdových doštičiek, kotúčov, brzdových čeľustí, valčekov.

MTS spoločnosť sa nachádza v severovýchodnej provincii Talianska - Treviso a zaoberá sa výrobou výfukou, montážneho materiálu, katalyzátorov a filtrov pevných častíc.

Taliansky výrobca výfukových systémov pôsobiaci na trhu od roku 1963. Výrobky spoločnosti zaručujú nízky stupeň hluku a sú vysoko odolné proti termickým i mechanickým vplyvom.

Borg & Beck je lídrom komponentov ako sú spojky, brzdy a riadenia a zavesenie kolies. Prísne testovacie postupy a prísna kontrola materiálu zabezpečí, že spojky sú vždy na najvyššej úrovni.

Popredný výrobca termostatov, ventilov a klapiek, ktoré sú súčasťou výfukového systému a Wahler rúrky a hadice.

Spoločnosť, ktorá si robí meno ako špecialista na tesnenia. Produkuje tesniace sady (plné, hlava valcov, a špeciálne súpravy), kľukové hriadele a tesnenia, vačkové tesnenie.

Federal-Mogul Corporation je svetovým dodávateľom kvalitných produktov, dôveryhodných značiek a kreatívnych riešení pre výrobcov automobilov, ľahkých úžitkových, ťažkých a mimo cestných vozidiel, rovnako pri výrobe energie, letectve, námorníctve, železničnej doprave a priemyselné. AE vyvinula najširší sortiment dielov motora.

Táto talianska firma vyrába všetky druhy laniek na autá. Zo sortimentu firmy COFLE sú známe brzdové, spojkové, plynové i tachometrové lanká a nájde sa aj niekoľko typov laniek prednej kapoty. COFLE je okrem veľmi širokého sortimentu známe aj vysokou kvalitou svojich výrobkov

Výrobky LIQUI MOLY dováža pre Slovenskú republiku spoločnosť LQM Slovakia, s.r.o . Ponúka množstvo osvedčených produktov potrebných k čisteniu, mazaniu, ochrane proti hrdzi, povoleniu zhrdzavených spojov, bežnej údržbe, lepeniu a tesneniu, konzervácii a oprave výfuku, doplňuje ponuka produktov určených pre ošetrenie a starostlivosť o ruky.

Spoločnosť Zimmermann už viac ako päť desaťročí vyvíja, vyrába a predáva vysokokvalitné komponenty a diely pre automobilový priemysel a odvetvia jemu príbuzné ako aj trhy s náhradnými autodielmi. V súčasnosti obsahuje výrobný program firmy Zimmermann viac ako 1000 rôznych brzdových a motorových kotúčov a typov komponentov.

V Európe je Exide jedným z najväčších výrobcov akumulátorov. Vo svojom portfóliu má slávne značky – EXIDE, Deta, Tudor, Fulmen, Centra, Champion, Hagen, Sonnak a iné. Tie poskytujú výrobcom vozidiel, distribútorom, servisom a motoristom istotu spoľahlivosti a kvality produktu, pre ktorý sa rozhodli.

Spoločnosť bola založená v roku 1909 v Berlíne ako spoločnosť obchodovania s oceľou. V roku 1986 bola spoločnosť prevzatá skupinou Rheinmetall a 1998 zlúčenie s piestovým Kolbenschmidt Pierburg AG. Pierburg v Kolbenschmidt Pierburg Group sa špecializuje na oblasti kontroly emisií, prívodu vzduchu a škrtený.


REGISTRÁCIA
ONLINE KATALÓG
kozmetika pre Vaše auto
AUTOPELA SLOVAKIA spol. s.r.o., Partizánska cesta 97, Banská Bystrica 974 01, Call centrum: +421 (0) 905 200 890